Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo

Počítadlo

   Návštěvy : 437630


Apladas Beach Resort Hotel

Apladas Beach Hotel je situován přímo na pláži v malebné vesničce Platanias, jen 12 km od města Chanie. Pro svou polohu a charakter velmi vyhledávané letovisko. Moderní hotel se vyznačuje nádhernými veřejnými prostranstvími a zahradami.
 
 

Club Magic Life Hotel

 
 

Eliros Hotel Beach

Hotel Eliros Beach je postaven v moderním krétském stylu. Nachází se v letovisku Georgioupolis s velmi výhodnou polohou mezi mořem a horami, na půl cesty mezi městy Chania a Rethymno. Pobřeží letoviska je lemováno jednou z nejdelších písečných pláží na severu Kréty.
 
 

Hotel Creta Maris

Hotel Creta Maris se nachází na okraji letoviska Hersonissos, kteřé leží 27 km na východ od hlavního města Heraklionu. V blízkosti leží neméně turisticky frekventovaná střediska Malia a Stalida. Creta Maris je velmi vyhledávaný kosmopolitní hotel známé řecké společnosti.
 
 

Iberostar Odysseus Hotel

 
 

Kalamaki Travel

CK Kalamaki travel patří mezi největší touroperátory na Krétě. Vítá více než 80 000 turistů ročně, spolupracuje s více než 50 touroperátory v České republice, na Slovensku, v Itálii, Švédsku, Rusku, na Ukrajině, v pobaltských státech a dalších zemích.
 
 

Mitsis Faliraki Beach Hotel

Hotel Faliraki Beach je dalším z mnoha hotelů patřících do řecké sítě Mitsis Hotels. Nachází se ve stejnojmenném známem letovisku Faliraki nedaleko hlavního města ostrova Rhodos.
 
 

Mitsis Norida Beach Hotel

Hotelový komplex Mitsis Norida Beach se nachází v jednom z největších rekreační středisek na ostrově Kos. Jedná se o letovisko Kardamena na jižním pobřeží ostrova.
 
 

Mitsis Petit Palais Hotel

Hotel Petite Palais se nachází na největším ostrově ze souostroví Dodekanissa, Rhodos. A to přímo ve stejnojmenném hlavním městě. Patří mezi menší hotely velké hotelové sítě Mitsis Hotels.
 
 

Mitsis Ramira Beach Hotel

Hotel Ramira Beach je jedním z pěti hotelů patřících do velké sítě Mitsis Hotels, které na ostrově Kos jsou. Nachází se v letovisku Psalidi vzdáleného od hlavního města pouhé 4 km.
 
 
1/2  Další stránka >>

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png