Pokyny pro zájemce

Jak postupovat v případě vážného zájmu o účast na zahraniční praxi:

  1. Nejprve je třeba provést registraci vyplněním registračního formuláře. Následně vám bude zasláno přihlašovací jméno společně s heslem, které budou sloužit pro následné přihlašování.
  2. Pro registrované uživatele je pak v sekci Studenti k dispozici návod jak napsat životopis (CV), s odkazem ke stažení samotné předlohy (v anglickém i německém jazyce), společně s přesnými instrukcemi pro vyplnění. Vyplnění životopisu je jedním ze zásadních kroků k možné účasti na zahraniční stáži.
  3. Následně je dobré zvážit napsání průvodního (motivačního) dopisu. Pro ty z vás, kteří nechtějí nic ponechat náhodě, doporučujeme motivační dopis ke svému CV napsat a to samozřejmě v adekvátním cizím jazyce (anglické nebo německém). Všechny informace týkající se průvodního dopisu naleznou registrovaní zájemci taktéž v sekci Studenti.
  4. Dalším krokem je zaslaní životopisu, případně i motivačního dopisu společně s příslušnými aktuálními fotografiemi na náš email cv@careertravel.cz.
  5. Pro zájemce z našich partnerských škol, je nutné se přihlásit a informovat také kompetentního pracovníka školy. Pro ty, kteří se hlásí z  ostatních škol a vzdělávacích zařízení, bude v některých bodech postup individuální.
  6. Výběr studentů na konkrétní pozice začíná již v LEDNU, proto není vhodné se zasláním životopisu otálet.
  7. Vybraní studenti budou ihned informováni!

 

 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png