Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


pooljpg.jpg

Mitsis Rhodos Village Beach Hotel

Kiotari leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos cca 60 km od hlavního města Rhodos a cca 12 km od historického městěčka Lindos. Bývalá rybářská vesnice se dnes změnila v přímořské letovisko poskytující komplexní služby pro turisty. Menší rekreační středisko tvoří několik hotelových komplexů a samotná malá rybářská vesnička s několika restauracemi, početnými tavernami, obchody a pekárnámi, bary, diskotékami.

Hotel Rhodos Village je oblíbený hotelový komplex sítě Mitsis Hotels.  K hotelu patří písečno-oblázková pláž vzdálená cca 170 m. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, hlavní restaurace s terasou, italská restaurace á la carte, bar, rock café, minimarket, nákupní arkáda, business centrum, půjčovna aut a motorek, vnitřní bazén, 3 venkovní bazény, dětské brouzdaliště, bar/snack bar u bazénu, terasa.

Hotel má celkem 407 komfortně zařízených pokojů, které mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, TV/ sat., trezor, mini ledničku, balkon nebo terasu.

Hostům se nabízí bohatý animační program, karaoke, folklorní večery, živá hudba, herna. Hotelový areál je mostem propojen se sousedním hotelem Rhodos Maris, kde mohou hosté využít spa centrum, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, fitness, biliár, aerobik, vodní pólo, šipky, boccia, kánoe, windsurfing. Za poplatek je možné využít služeb centra vodních sportů na pláži (např. vodní lyže, plachtění). Mezi další vybavení hotelu patří 2 dětská brouzdaliště, hřiště, minidisko, miniklub, dětské židličky a pošta.

Spolupráce Career Travel s hotelem Rhodos Village Beach

Do hotelu Rhodos Village Beach s námi studenti jezdí již čtvrtým rokem, a to velmi rádi. Prozatím svou stáž vykonávali v recepci, restauracích a hotelových barech.


111609032422rodosmarislarge3jpg.jpg rhodosvillagelarge3jpg.jpg
rhodosvillagelarge4jpg.jpg rhodosvillagelarge6jpg.jpg
rhodosvillagelarge7jpg.jpg rhodosvillagelarge8jpg.jpg
rhodosvillagelarge9jpg.jpg rhodosvillagelarge10jpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png