Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


room-28jan09ppjpg.jpg

Mitsis Faliraki Beach Hotel

Vyhlášené letovisko leží na východním pobřeží cca 12 km od hlavního města ostrova Rhodos.  Faliraki patří rozhodně k rušnějším letoviskům, která ožívají především na večer a v noci. Na okrajích letoviska se ale najdou i klidná místa. Je zde velké množství taveren, barů, diskoték a obchodů. Pro milovníky vodních radovánek je tu také moderní vodní park a nudistická pláž.

Pláže ve Faliraki jsou široké s pozvolným vstupem do moře,  písčité, jen v některých částech bývají posety drobnými kamínky.

Hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidné části letoviska Faliraki u moře. Zdejší pláž byla oceněna modrou vlajkou. Celý areál je obklopen pečlivě upravenou zahradou. Centrum letoviska, kde jsou možnosti denní i noční zábavy a nákupů, je vzdálené  cca 300 m. Hotel je ideální pro ty, kteří chtějí přožít klidnou dovolenou, ale i pro ty, kteří vyhledávají rušný život a netradiční možnosti zábavy. Hotel se stal novým členem známého hotelového rětězce Mitsis Hotels, který vlastní hotely po celém Řecku.

Hotelový areál tvoří celkem 310 pokojů, které jsou vybaveny koupelnou s vanou  nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, rádiem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem s výhledem do zahrady nebo s bočním výhledem na moře. Recepce, prostorná vstupní hala, 4 výtahy, internetový koutek, vnitřní a venkovní bary, snackbary a kavárny, 2 vnitřní restaurace, venkovní restaurace a taverna. Společenská místnost s TV se satelitním příjmem, místnost na bridge, minimarket, obchůdek se suvenýry, klenotnictví, konferenční sály s moderním vybavením, rozlehlá zahrada.

Sportovní využití nabízí dobře vybavené fitcentrum, tenisové kurty, basketbal, stolní tenis, kulečník, různé hry pro děti (fotbal, ice-hockey). O zábavu se stará i hotelový animační tým.

Spolupráce Career Travel s hotelem Faliraki Beach

Do Faliraki Beach naše společnost vyslala studenty letos již podruhé. Svou stáž vykonávali  v kuchyni, v hotelové restauraci a barech.

pool3-28jan09ppjpg.jpg pool-28jan09ppjpg.jpg
rec-28jan09ppjpg.jpg room2-28jan09ppjpg.jpg
beach-28jan09ppjpg.jpg 1415422jpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png