Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo

Rhodos


Rhodos (řecky Ρόδος ) je řecký ostrov v Egejském moři, největší z Dodekanéských ostrovů. Leží v jihovýchodní části archipélagu u pobřeží Malé Asie, od kterého jej dělí průliv široký 10 km. Rhodos je 78 kilometrů dlouhý a 40 kilometrů široký, má hornatý povrch s nejvyšší horou Atavyros (1215 metrů), bohatou faunu a flóru a mírné středomořské klima. Ostrov Rhodos nabízí díky své bohaté historii mnoho historických památek a antických staveb. Památky pocházjí z éry rytířského řádu johanitů a z dob osmanské nadvlády. Na pobřeží se tak vypínají křižácké hrady a v horách stojí byzantské chrámy a kláštery. Ostrov věčného slunce má pobřeží dlouhé 220 kilometrů s velkým výběrem pláží. Je zde i mnoho krásných, téměř liduprázdných romantických zátok. V hlavním městě Rhodos, které se nachází v severovýchodní části ostrova, žije asi 60 tisíc obyvatel. Historické jádro města patří k nejlépe zachovaným středověkým městům v Evropě, a proto je od roku 1988 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO.

Mitsis Faliraki Beach Hotel

Hotel Faliraki Beach je dalším z mnoha hotelů patřících do řecké sítě Mitsis Hotels. Nachází se ve stejnojmenném známem letovisku Faliraki nedaleko hlavního města ostrova Rhodos.
 
 

Mitsis Petit Palais Hotel

Hotel Petite Palais se nachází na největším ostrově ze souostroví Dodekanissa, Rhodos. A to přímo ve stejnojmenném hlavním městě. Patří mezi menší hotely velké hotelové sítě Mitsis Hotels.
 
 

Mitsis Rhodos Village Beach Hotel

Hotel Rhodos Village Beach je oblíbený komplex hotelového řetězce Mitsis Hotels. Hotel se nachází asi 170 m od písečno-oblázkové pláže v centru malebné vesničky Kiotari.
 
 

Mitsos Rodos Maris Resort & Spa

Hotel Mitsis Rhodos Maris je rozsáhlý luxusní hotelový komplex v krásném prostředí přímo u nádherné písčité pláže. Společně se sousedním hotelem Rhodos Village Beach patří k velmi oblíbeným ze sítě Mitsis Hotels.
 
 
1/1  

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png