Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


seritalarge1jpg.jpg

Serita Beach Hotel

Letovisko Anissaras se nachází na severním pobřeží, asi 20 km východně od hlavního města Heraklion. Vesnička, ve které kromě několika hotelů,  je i pár restaurací a obchůdků, diskoték a barů. Klidné letovisko Anissaras se nachází v těsné blízkosti velmi rušného městečka Chersonissos vzdáleného  2,5 km. Mezi Chersonissem a Anissarasem je pravidelné autobusové spojení, dojít tam můžete i pěšky.

Hotel zařazený do hotelové sítě Mitsis Hotels je situovaný přímo u písečné pláže. K dipozici má 272 pokojů. Hosté mohou využívat hlavní restauraci, snack bar, lobby bar a bar u bazénu, kadeřnictví, prádelnu, mini market, zlatnictví, nákupní galerii, půjčovnu aut a motorek. Ke sportovní vyžití slouží dva bazény se slanou vodou, jeden dětský bazén, dva tenisové kurty, stolní tenis, biliard.

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybavené koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, klimatizací, ledničkou, TV a balkonem nebo terasou s větší části s výhledem na moře.

Zdejší pláž je z části písčitá a z části  tvořená kamenitým břehem. Na pláži se nachází středisko vodních sportů. Během celého dne se o zábavu dětí a dospělých stará mezinárodní animační tým ve spolupráci s animátory  Happy Land klubu.

Spolupráce Career Travel s hotelem Serita Beach

Hotel Serita Beach společnosti Mitsis hotel je studenty velmi oblíbený. Ti zde měli možnost zůčastnit se praxe již po čtyři letní sezóny. Doposud pracovali v hotelových barech, hlavní restauraci, řecké taverně, kuchyni a hotelové cukrárně.

.

seritalarge2jpg.jpg seritalarge3jpg.jpg
seritalarge4jpg.jpg seritalarge5jpg.jpg
seritalarge6jpg.jpg seritalarge7jpg.jpg
seritalarge8jpg.jpg seritalarge9jpg.jpg
seritalarge10jpg.jpg seritalarge11jpg.jpg
seritalarge12jpg.jpg seritalarge13jpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png