Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


img_1319jpg.jpg

Seafront Apartments

Adele je menší prázdninové letovisko, které je vzdáleno cca 7 km od města Rethymna považováného za nejkrásnější krétské město. Adele je ideální místo pro relaxaci na písečných plážích s čistým průzračným mořem a bohatou nabídkou vodních sportů na pláži. Najdete zde množství taveren a restaurací v typicky krétském stylu. Mladší generace ocení i možnosti bohatého nočního života přímo v letovisku i v nedalekém Rethymnu. Příjemnou tradicí letoviska je trh s čerstvým ovocem, rybami, vínem a kořením.

Seafort je klidný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou a milým personálem. Klienti komplexu mohou využívat vstupní halu s recepcí, restauraci s terasou, bar, bazén s dětskou částí, stolní tenis, minimarket, biliard a dětské hřiště.

Dvoulůžkové pokoje, klimatizace (hlavní sezóna), lednice, TV, rádio, telefon, koupelna se sprchou, WC, individuální klimatizace, trezor, telefon a balkon nebo terasa.

Spolupráce Career Travel s hotelem Sea Front Apartaments

Malý rodinný hotel je idelální pro studenty, kteří si chtějí ve velmi příjemném prostředí  vyzkoušet více pracovních činností hotelového provozu. Studenti jsou zde velice spokojeni.

img_1246jpg.jpg img_1253jpg.jpg
img_1257jpg.jpg img_1259jpg.jpg
img_1263jpg.jpg img_1270jpg.jpg
img_1272jpg.jpg img_1274jpg.jpg
img_1283jpg.jpg img_1287jpg.jpg
img_1297jpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png