Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


rinelalarge1jpg.jpg

Rinela Beach

Kokkini Hani je jedno ze severokrétských letovisek poblíž hlavního města Heraklionu. Kokini Hani leží podél široké a mělké pláže. Centrum tvoří starší vesnička obestavěná moderními hotely. Kokkini Hani je letovisko relativně klidné. Lze odtud snadno cestovat autobusem do nedalekého hlavního města Heraklionu, a potom kamkoli dál po Krétě. V Kokkini Hani najdete základní služby, prodejnu potravin, mnoho taveren, půjčovny aut, bankomaty a internet. Název Kokkini Hani, v překladu červená hlína je v okolí dobře patrná.

Hotel leží na kraji klidnějšího letoviska Kokkini Hani, do centra cca 500 m. Od města Heraklion vzdálený cca 15 km, od letiště cca 13 km.

Velmi pěkný hotelový komplex se skládá ze dvou hlavních budov, několika vedlejších budov a bungalovů. Svým hostům nabízí 440 pokojů, vstupní halu s recepcí a lobby barem, TV. Dále pak internetový koutek, konferenční místnost, nákupní pasáž (minimarket, suvenýry, zlatnictví), hlavní restauraci, tavernu (řecké a italské speciality), čínskou i dětskou restauraci, kavárnu, plážový bar, dva bary u bazénu a hlavní bar s překrásným výhledem na moře. K dispozici jsou dva pěkné venkovní bazény s mořskou vodou, vodními skluzavkami,  s oddělenou částí pro děti, dětský bazén a nově také vnitřní bazén se SPA centrem.

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, SAT-TV, vysoušeč vlasů, telefon, připojení na internet, ledničku, rádio, balkon nebo terasu a bezpečnostní schránku.

Hotel pro své hosty pořádá denní i večerní animační programy a řecké večery s živou hudbou. Součástí hotelového komplexu jsou 2 tenisové kurty, stolní tenis, fitness, vodní sporty na pláži a lázeňské SPA centrum.

Spolupráce Career Travel s hotelem Rinela Beach

Hotel Rinela Beach společnosti Mitsis hotel s naší společnosti spolupracuje již pátým rok. Studenti doposud pracovali v hotelových barech, hlavní restauraci a kuchyni .

.

rinelalarge2jpg.jpg rinelalarge3jpg.jpg
rinelalarge4jpg.jpg rinelalarge5jpg.jpg
rinelalarge6jpg.jpg rinelalarge7jpg.jpg
rinelalarge8jpg.jpg rinelalarge9jpg.jpg
rinelalarge10jpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png