Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


kalamaki-travel_1jpg.jpg

Kalamaki Travel

Partnerská cestovní kancelář

Naše společnost spolupracuje s řeckou cestovní kanceláří Kalamaki travel, která patří mezi největší touroperátory na Krétě.

Kalamaki travel byla založena v roce 1989, jako jedna z prvních společností cestovního ruchu na Krétě s primárním cílem poskytovat mimořádné cestovní služby pro zákazníky.
Sídlo společnosti se nachází v oblasti Chania, jedno z nejkrásnějších měst západní Kréty.  Cestovní kancelář Kalamaki travel byla vždy považována za jednoho z největších touroperátorů pro západní část Kréty.

Dnes Kalamaki travel vítá více než 80 000 osob ročně. V současné době spolupracuje s více než 50 touroperátory v České republice, na Slovensku, v Itálii, Švýcarsku, Dánsku, Anglii, Polsku, Rumunsku, Švédsku, Rusku, na Ukrajině, v pobaltských státech a dalších zemích.

Pod vedením profesionálního týmu firmy Kalamaki travel, získávají studenti v rámci stáže praktické zkušenosti jako pomocní delegáti a průvodci. Reprezentují cestovní kancelář Kalamaki Travel, asistují při příletech a odletech, vykonávají transfery, navštěvují klienty na ubytování, pracují v kanceláři a účastní se fakultativních výletů, které kancelář pro své klienty pořádá.

Filosofie majitele společnosti Kalamaki Travel

„Kalamaki travel je více než jen touroperátorem. Náš rostoucí úspěch je pevně založen na naší spolehlivosti a nadšení pro práci. Jsme inovativní a flexibilní společnost, která je připravena sloužit všem našim zákazníkům. Náš vysoce kvalifikovaný tým je vždy připraven odpovědět na jakoukoliv otázku.

Miltiadis Despotakis
Majitel a generální ředitel
kalamaki-travel_2jpg.jpg kalamaki-travel_3jpg.jpg
kalamaki-travel_4jpg.jpg kalamaki-travel_5jpg.jpg
kalamaki-travel_6jpg.jpg kalamaki-travel_7jpg.jpg
kalamaki-travel_8jpg.jpg kalamaki-travel_9jpg.jpg
kalamaki-travel_10jpg.jpg kalamaki-travel_11jpg.jpg
kalamaki-travel_12jpg.jpg kalamaki-travel_13jpg.jpg
kalamaki-travel_14jpg.jpg kalamaki-travel_15jpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png