Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


general3jpg.jpg

Apladas Beach Resort Hotel

Letovisko Platanias se nachází 12 km západně od města Chania. Pro svou polohu a charakter je velmi oblíbené. Vyhledávané je jak Řeky, tak  i turisty z celého světa. Najdete zde množství minimarketů, obchůdků se suvenýry, zlatnictví, kožené zboží, butiky s oblečením, velkého množství restaurací, barů a diskoték. Ulicí s obchůdky lze projít do sousedícího letoviska Agia Marina, které je hned vedle letoviska Platanias.

Apladas Beach Hotel se nachází v městečku Platanias na severním pobřeží Kréty přímo u čisté dlouhé písčité pláže v klidné a tiché lokalitě. Moderní architektura hotelu se vyznačuje nádhernými výhledy z většiny hotelových pokojů a rozlehlými veřejnými prostranstvími a zahradami. Svým hostům zaručuje ničím nerušený pobyt. Od rušného letoviska je vzdálen pouhých 5 minut chůze.

Hotel Apladas Beach má celkem 141 pokojů. Pokoje různých typů jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, vysoušečem vlasů, ledničkou (na vyžádání, trezorem, telefonem, televizí se satelitním příjmem a balkonem.

Hostům je k dispozici velká vstupní hala s recepcí, televizí a hlavním barem. Dále pak směnárna, internetový koutek, hotelový bar,  Main Restaurant, Poolside Restaurant, biliár, stolní tenis, 2 bazény a dětské brouzdaliště, plážový volejbal, vodní sporty na pláži.

Spolupráce Career Travel s hotelem Apladas Beach

V sezóně 2009  jsme navázali spolupráci s hotelem Apladas Beach. Praxe se zůčastnilo několik studentů, kteří našli uplatnění v hotelových barech a hotelové restauraci. S průběhem praxe byli velmi spokojeni. 


general4jpg.jpg general5jpg.jpg
general7jpg.jpg main_restaurant1jpg.jpg
main_restaurant2jpg.jpg mainbar3jpg.jpg
main_restaurant3jpg.jpg mainbar1jpg.jpg
pool_rest_bar2jpg.jpg pool_rest_bar3jpg.jpg
pool_rest_bar4jpg.jpg pool_rest_bar5jpg.jpg
rooms1jpg.jpg pool_rest_bar8jpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png