Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo

Kréta


Kréta ( řecky Κρήτη, anglicky Crete) je největší řecký ostrov ve Středozemním moři zahrnující čtyři řecké prefektury - Iraklion, Chania, Rethymnon a Lasithi. Podle starořeckých mýtů je Kréta považována za místo zrození Dia - vládce olympských bohů. Hlavní město je Iraklion. Rozloha ostrova je 8261 km², délka 260 km, šířka 16 až 60 km. Na Krétě žije pres 600 000 obyvatel. Blankytně modré moře, majestátní hory, fascinující soutěsky, nejlepší pláže Řecka, členité zátoky, mysteriózní jeskyně, mytologie, historické pozůstatky po Minojské civilizaci, tradiční vesničky, kouzelné večery, dobrá kuchyně, malebná i rušná letoviska, ubytování všeho druhu, turisté z celého světa a především přátelští a pohostinní lidé, kteří nikdy nikam nespěchají.

Ostrov Kréta je malý ráj, neboť každý si zde najde přesně to, co hledá.

Apladas Beach Resort Hotel

Apladas Beach Hotel je situován přímo na pláži v malebné vesničce Platanias, jen 12 km od města Chanie. Pro svou polohu a charakter velmi vyhledávané letovisko. Moderní hotel se vyznačuje nádhernými veřejnými prostranstvími a zahradami.
 
 

Eliros Hotel Beach

Hotel Eliros Beach je postaven v moderním krétském stylu. Nachází se v letovisku Georgioupolis s velmi výhodnou polohou mezi mořem a horami, na půl cesty mezi městy Chania a Rethymno. Pobřeží letoviska je lemováno jednou z nejdelších písečných pláží na severu Kréty.
 
 

Hotel Creta Maris

Hotel Creta Maris se nachází na okraji letoviska Hersonissos, kteřé leží 27 km na východ od hlavního města Heraklionu. V blízkosti leží neméně turisticky frekventovaná střediska Malia a Stalida. Creta Maris je velmi vyhledávaný kosmopolitní hotel známé řecké společnosti.
 
 

Kalamaki Travel

CK Kalamaki travel patří mezi největší touroperátory na Krétě. Vítá více než 80 000 turistů ročně, spolupracuje s více než 50 touroperátory v České republice, na Slovensku, v Itálii, Švédsku, Rusku, na Ukrajině, v pobaltských státech a dalších zemích.
 
 

Mythos Palace Hotel

Georgioupolis je letovisko s velmi výhodnou polohou, na půl cesty mezi městy Chania a Rethymno. Městečko je lemováno jednou z nejdelších písečných pláží na severu Kréty.
 
 

Rinela Beach

Kokkini Hani je jedno ze severokrétských letovisek poblíž hlavního města Heraklionu. Leží podél široké a mělké pláže. Centrum tvoří starší vesnička obestavěná moderními hotely. Od hlavního města Heraklionu je vzdálený necelých 15 km.
 
 

Seafront Apartments

Hotel Seafront je klidný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou a milým personálem. Nachází se v letovisku Adele, které je vzdáleno cca 7 km od města Rethymna. Adele je ideální místo pro relaxaci na písečných plážích s čistým průzračným mořem.
 
 

Sentido Anthoussa Resort & Spa

Anthoussa Resort & Spa je 5* luxusní hotel, situovaný přímo u moře v překrásné zátoce Stalida. Stalis leží na severním pobřeží 30 km východně od Heraklionu mezi Hersonissosem a Malií.
 
 

Serita Beach Hotel

Letovisko Anissaras se nachází na severním pobřeží, asi 20 km východně od hlavního města Heraklion. Je to menší vesnička. Hotel Serita Beach zařazený do hotelové sítě Mitsis Hotels je situovaný přímo u písečné pláže.
 
 

The Island Hotel

Letovisko Kato Gouves se nachází na severním pobřeží Kréty. Od hlavního města heraklionu je vzdálené asi 20 km.
 
 
1/1  

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png