Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


noridalarge1jpg.jpg

Mitsis Norida Beach Hotel

Letovisko Kardamena se nachází přímo u moře na zeleném jižním pobřeží ostrova Kos, necelých 30 kilometrů od stejnojmenného hlavního města Kos. Toto známé a oblíbené rekreační středisko je druhé největší na ostrově.  Kardamena je doslova proslulá bohatým nočním životem. Tanec a zábava v barech, nočních a tanečních klubech či hospůdkách do brzkých ranních hodin. Pláž Kardamena se může pochlubit excelentní délkou; je totiž dlouhá více než 4 kilometry. Díky tomuto rozměru je prý nejdelší na ostrově. Navíc je pokryta jemným zlatobílým pískem a omývají ji čisté blankytné vody Egejského moře.

Hotelový komplex situován ve svahu v pohoří Dikeos. Hotel leží cca 3 km od bývalé rybářské vesničky Kardemena (několikrát denně tam jezdí hotelový minibus zdarma), od hlavního města Kos cca 32 km a od letiště cca 7 km. V těsné blízkosti hotelu se nachází hotel Family Village a Summer Palace. Společně s hotelem Norida Beach tvoří komlex 3 velkých hotelů známé řecké společností Mitsis hotels. Nachází se přímo u hezké písečno-oblázkové pláže a  je vyhlášen svou dobrou kuchyní.

Hotel Norida Beach má celkem 325 vkusně zařízených pokojů a bungalovů. Ke komfortnímu vybavení patří koupelna/WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizace, minibar, TV/sat., telefon, hudební kanál, trezor a balkon nebo terasa.

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, společenská a TV místnost, hlavní klimatizovaná restaurace s terasou, čínská restaurace, taverna La Pergola, kavárna, několik barů, minimarket, klenotnictví, obchod se suvenýry, konferenční místnost, kadeřnictví. V krásné zahradě se nachází bazén s mořskou vodou, oddělené dětské brouzdaliště, druhý sladkovodní bazén se 3 tobogany, bazén pro relaxaci, terasy na slunění, sprchy.

Součástí tohoto komplexu je také elegantní hotel Summer Palace, který nabízí zajímavě řešenou přijímací halu s recepcí, několik barů, restauraci s terasou a výhledem na moře a minimarket. Ve venkovním areálu se nachází bazén s mořskou vodou, snack bar u bazénu a vnitřní relaxační bazén pro dospělé, lehátka a slunečníky zde a na pláži zdarma. Hotel je s pláží propojen výtahem. Dětem je zde k dispozici hřiště, miniklub (4 až 12 let), mini diskotéka. Hotel má 254 pokojů a  rodinných suit, které jsou komfortně zařízené, s telefonem, satelitní TV, hudebním kanálem, minibarem, klimatizací, topením, trezorem k pronajmutí, fénem, vanou, WC a balkónem.

Posledním ze tří hotelů tohoto komplexu je Family Village Beach standartdně vybavený recepcí, společenskou a televizní místností, minimarketem, restaurací a bary včetně baru na pláži. K hotelu patří 2 bazény (jeden s mořskou vodou), terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma. K dispozici jsou také 3 tobogany. Hotel má 219 pokojů, vybavených koupelnou/WC, individuální klimatizací, TV/sat., telefonem s přímou volbou, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasu.

Spolupráce Career Travel s hotelem Norida Beach

Z tohoto hotelového komplexu se nám vysílaní studenti již čtvrtou letní sezónu vrací velmi spokojení. Našli zde uplatnění v hotelových barech, restauracích a kuchyních.


noridalarge2jpg.jpg noridalarge3jpg.jpg
noridalarge4jpg.jpg noridalarge5jpg.jpg
noridalarge9jpg.jpg noridalarge10jpg.jpg
noridalarge12jpg.jpg noridalarge14jpg.jpg
norida1_largejpg.jpg drz_mg_1701gif.gif
norida2_largejpg.jpg norida3_largejpg.jpg
norida4_largejpg.jpg 2424jpg.jpg
family1_largejpg.jpg 6000jpg.jpg
1111jpg.jpg familylarge5jpg.jpg
summerpalacelarge4jpg.jpg summer_large2jpg.jpg
summerpalacelarge12jpg.jpg summerpalacelarge13jpg.jpg
summerpalacelarge14jpg.jpg summerpalacelarge6jpg.jpg
summerpalacelarge3jpg.jpg summer_large5jpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png