Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo

Kos


Kos (řecky Κως), se nachází v jihovýchodní části Egejského moře v souostroví Dodekanissa. Jeho rozloha je asi 295 km2, nejširší místo je od sebe vzdáleno 64 km a naopak v nejužším místě jsou to jen 2 kilometry. Krajina je z větší části nížinatá a plochá, jen jihem se táhne pohoří, které se nazývá Dikeos. Od tureckého pobřeží je ostrov vzdálen  pouhých pět kilometrů, což nabízí návštěvníkům i možnost vyjet na výlet do Turecka. Na Kosu žije kolem 26 000 obyvatel, kteří se ještě stále zabývají zemědělstvím, hlavně pěstováním oliv, obilnin, vína, tabáku a chovem krav, ovcí a koz.  Převážná část obyvatel  nachází pracovní uplatnění ve službách cestovního ruchu a turismu. Hlavním městem ostrova je stejnojmenné město Kos. Kos je známý také jako Hippokratův ostrov. Tento průkopník moderní medicíny se zde narodil a navštevoval místní lékařskou univerzitu.

Club Magic Life Hotel

 
 

Iberostar Odysseus Hotel

 
 

Mitsis Norida Beach Hotel

Hotelový komplex Mitsis Norida Beach se nachází v jednom z největších rekreační středisek na ostrově Kos. Jedná se o letovisko Kardamena na jižním pobřeží ostrova.
 
 

Mitsis Ramira Beach Hotel

Hotel Ramira Beach je jedním z pěti hotelů patřících do velké sítě Mitsis Hotels, které na ostrově Kos jsou. Nachází se v letovisku Psalidi vzdáleného od hlavního města pouhé 4 km.
 
 

Platanista Hotel

 
 
1/1  

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png