Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


ramira_large8jpg.jpg

Mitsis Ramira Beach Hotel

Řecké letovisko Psalidi na ostrově Kos se nachází  asi 4 kilometry jihovýchodně od hlavního města. Kolem pobřeží vede nově vybudovaná silnice s cyklistickou stezkou, kterou využívají i běžci a milovníci jízdy na kolečkových bruslích. Původně malá rybářská víska se postupně rozvíjí v příjemné turistické středisko s mnoha tavernami, kavárnami, obchody i bary.

Oblíbený hotel leží přímo u pláže s krásným výhledem na turecké pobřeží. Komplex tvoří několik budov postavených v antickém stylu. Hotel Ramira Beach patří do známé řecké hotelové sítě Mitsis hotels.

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, společenská místnost s TV, bar s terasou a bar u bazénu, restaurace, klenotnictví a obchod se suvenýry. V zahradě se nacházejí 2 bazény s mořskou vodou a terasa.

V tomto 5-ti hvězdičkovém hotelu je 338 pokojů, které jsou vybaveny balkonem, koupelnou/WC, telefonem, klimatizací, ledničkou a trezorem k pronajmutí.

Pro své hosty hotel pořádá různé animační programy. Zdarma basketbal, plážový volejbal, kulečník, šipky, fotbal, minigolf, stolní tenis, tenis, kánoe a šlapadla. Dětem je k dispozici dětské hřiště, miniklub a junior klub. Na pláži je k dispozici bohatá nabídka vodních sportů.

Spolupráce Career Travel s hotelem Ramira Beach

Již po čtvrté se vrátili studenti z tohoto krásného hotelu velmi spokojeni. Našli zde uplatnění  na pozicích barmanů, číšníků, servírek a kuchařů.

ramira_large7jpg.jpg ramiralarge101jpg.jpg
ramiralarge121jpg.jpg ramiralarge51jpg.jpg
ramiralarge71jpg.jpg drz21402_ljpg.jpg
drz1875_ljpg.jpg drz_mg_1382_ljpg.jpg
ramira_large5jpg.jpg ramira_large1jpg.jpg
drz2083_ljpg.jpg drz_mg_1515_ljpg.jpg
ramira_large3jpg.jpg ramiralarge91jpg.jpg
ramiralarge131jpg.jpg ramira_large9jpg.jpg
ramiralarge111jpg.jpg mitsishotelsramirabeachamphitheatre_ljpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png