Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


petitpalaislarge2jpg.jpg

Mitsis Petit Palais Hotel

Metropole Rhodos leží na severní špičce ostrova a je jedinečnou ukázkou historie a současnosti. V historickém centru se tyčí mohutný palác Velmistrů se svými 4 km dlouhými hradbami. Měšity a minarety nacházející se uvnitř hradeb vypovídají o své turecké minulosti,  další impozantní a monumentální stavby přípomínají svůj italský původ.  Kolem tržiště jsou vedle sebe seřazeny obchody, krámky a bazary. Pro milovníky dobrého jídla  jsou tu četné starobylé taverny a stylové restaurace. Kavárny, bary a restaurace ve městě Rhodos pulzují rušným nočním životem.

Město lze pomyslně rozdělit na dvě části - starý a nový Rhodos. Ve staré části se nachází historické centrum města a monumentální přístaviště Mandraki, kterému dominuje starobylý maják. Nová část se rozprostírá v nejsevernější části města a je lemována dlouhou písečnou pláží.

Staré město Rhodos patří mezi památky UNESCO. Celé místo je velmi dobře zachované nebo zrestaurované. Postavili jej rytíři řádu Johanitů, kteří město opustili po 200 letech, a to v roce 1522. Vládu následně převzali Turci, kteří charakter města příliš nezměnili. Moderní město Rhodos  je se svými 600 tisíci obyvateli největším městem Řeckých ostrovů. Rhodos dnes úspěšně kombinuje moderní život současnosti s jeho bohatou historickou minulostí.

Menší Hotel Petit Palais s velmi výhodnou polohou v hlavním městě ostrova Rhodos se nachází pouhých 50 m od centra, 500 m od přístavu a 700 m od Starého města. Hotel je součástí řeckého řetězce Mitsis Hotels. Součástí hotelu je recepce, výtah, TV koutek, restaurace, bar. K venkovnímu vybavení patří bazén (s mořskou vodou), jacuzzi, terasa na slunění. 215 nedávno zrekonstuovaných pokojů má koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizaci, TV/sat., telefon, rádio, miniledničku, trezor a balkon nebo terasu.

Spolupráce Careeer Travel s hotelem Faliraki Beach

V tomto hotelu  studenti vykonávají již po tři letní sezóny svou stáž  na pozici číšník/servírka. Díky příjemnému prostředí a přátelskému pracovnímu týmu se sem velmi rádi vracejí. 

petitpalaislarge1jpg.jpg petitpalaishotel9jpg.jpg
petitpalaislarge3jpg.jpg petitpalaislarge4jpg.jpg
petitpalaislarge5jpg.jpg petitpalaislarge6jpg.jpg
petitpalaislarge7jpg.jpg petitpalaislarge8jpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png