Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


eliroscestajpg.jpg

Eliros Hotel Beach

Georgioupolis je letovisko s velmi výhodnou polohou mezi mořem a horami, na půl cesty mezi městy Chania a Rethymno. Je lemováno jednou z nejdelších písečných pláží na severu Kréty. Původně malá rybářská vesnice se změnila během posledních dvaceti let v populární turistické středisko se spoustou obchodů, restaurací a taveren. Nádherná okolní příroda,  eukalypty, palmy, písečné pláže, pozvolna se svažující do průzračně azurového moře. Georgioupolis je ideálním výchozím bodem pro poznávání Kréty.

Hotel je postaven v moderním krétském stylu. Ubytováni můžete být buď v hlavní budově nebo v  bungalovech. Hotel má k dispozici celkem 145 pokojů. Všechny pokoje mají klimatizaci, telefon s přímou volbou, mini bar, sejf, balkón nebo terasu, TV/satelit, koupelnu nebo sprchu. V hotelu naleznete restauraci, bar s výhledem na moře, bar na pláži, bazén, dětský bazén, jacuzzi  masáže a saunu, obchod se suvenýry, dětské hřiště a hernu.

Ke sportovním aktivitám nabízí hotel tenisové kurty, ping pong, plážový volejbal, jízdu na koni, vodní sporty včetně potápění a vodního póla na vyžádání. Večerní kulturní programy, aerobic, aqua aerobic a stretching. V hotelu se organizují tématické noční zábavy v řeckém a latin stylu, jazzové noci a diskotéky na pláži.

Spolupráce Career Travel s hotelem Eliros Beach

S hotelem Eliros Beach naše agetura navázala spolupráci na začátku roku 2009. Hotel se nachází v těsné blízkosti hotelu Mythos Palace. Studenti jsou rozmístění na pracoviště obou uvedených hotelů dle svých schopností a dovedností. Doposud zde svou stáž studenti vykonávali v hotelových barech, restauracích a kuchyni.

1jpg.jpg 2jpg.jpg
3jpg.jpg 4jpg.jpg
5jpg.jpg 6jpg.jpg
7jpg.jpg 8jpg.jpg
9jpg.jpg 10jpg.jpg
11jpg.jpg 12jpg.jpg
14jpg.jpg 15jpg.jpg
 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png