Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo


Mitsis Rhodos Village Beach Hotel

Hotel Rhodos Village Beach je oblíbený komplex hotelového řetězce Mitsis Hotels. Hotel se nachází asi 170 m od písečno-oblázkové pláže v centru malebné vesničky Kiotari.
 
 

Mitsos Rodos Maris Resort & Spa

Hotel Mitsis Rhodos Maris je rozsáhlý luxusní hotelový komplex v krásném prostředí přímo u nádherné písčité pláže. Společně se sousedním hotelem Rhodos Village Beach patří k velmi oblíbeným ze sítě Mitsis Hotels.
 
 

Mythos Palace Hotel

Georgioupolis je letovisko s velmi výhodnou polohou, na půl cesty mezi městy Chania a Rethymno. Městečko je lemováno jednou z nejdelších písečných pláží na severu Kréty.
 
 

Platanista Hotel

 
 

Rinela Beach

Kokkini Hani je jedno ze severokrétských letovisek poblíž hlavního města Heraklionu. Leží podél široké a mělké pláže. Centrum tvoří starší vesnička obestavěná moderními hotely. Od hlavního města Heraklionu je vzdálený necelých 15 km.
 
 

Seafront Apartments

Hotel Seafront je klidný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou a milým personálem. Nachází se v letovisku Adele, které je vzdáleno cca 7 km od města Rethymna. Adele je ideální místo pro relaxaci na písečných plážích s čistým průzračným mořem.
 
 

Sentido Anthoussa Resort & Spa

Anthoussa Resort & Spa je 5* luxusní hotel, situovaný přímo u moře v překrásné zátoce Stalida. Stalis leží na severním pobřeží 30 km východně od Heraklionu mezi Hersonissosem a Malií.
 
 

Serita Beach Hotel

Letovisko Anissaras se nachází na severním pobřeží, asi 20 km východně od hlavního města Heraklion. Je to menší vesnička. Hotel Serita Beach zařazený do hotelové sítě Mitsis Hotels je situovaný přímo u písečné pláže.
 
 

The Island Hotel

Letovisko Kato Gouves se nachází na severním pobřeží Kréty. Od hlavního města heraklionu je vzdálené asi 20 km.
 
 

The Westin Resort Costa Navarino Hotel

 
 
<< Předchozí stránka   2/2  

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png