Seznam zaměstnavatelů

Login

Uživatelské jméno
Heslo

Počítadlo

   Návštěvy : 437617

Činnost agentury Career Travel s.r.o.

Firma Career Travel s.r.o., se sídlem v České republice, je společností zabývající se zprostředkováním zahraniční praxe pro studenty středních, vyšších odborných a vysokých škol. Na českém trhu působíme od roku 2006, kdy byla společnost založena. Podnětem vzniku firmy byla jednak  nabídka spolupráce řeckých hotelierů,  tak  i  velký zájem českých studentů, kteří nemají mnoho možností obohatit své dosavadní  zkušenosti získané v českém prostředí a zároveň si prakticky vyzkoušet a prohloubit své jazykové znalosti.

Hlavní náplní naší agentury je zprostředkování studijních pobytů studentům ve firmách, které jim pomohou ke zvýšení kvalifikace a lepší možnosti budoucího uplatnění.

Máme za sebou již pátou úspěšnou sezonu a zájem studentů o zprostředkování zahraniční praxe se stále zvyšuje. Někteří využívají našich služeb opakovaně. Od počátku naší existence soustřeďujeme nabídku především do destinace Řecko. Vzhledem k velkému zájmu o tuto službu budeme rozšířovat naši nabídku i o jiné destinace. Kromě letní sezony pro letošní rok připravujeme  i zímní zahraniční stáže, zaměřené na  zimní letoviska ve Střední Evropě.

Dlohoudobým cílem společnosti Career Travel je transformace na agenturu práce, a tím  rozšíření nabídky pro absolventy škol a zájemce o pracovní příležitosti. 

Filozofie společnosti:

Firma Career Travel byla založena s cílem vytvořit spolehlivou, flexibilní  a profesionální agenturu. Známe své možnosti a nikdy neslibujeme, co nejsme schopni splnit. Partneři i zájemci o zahraniční praxi od nás vždy mohou očekávat korektní jednání a osobní přístup. Obě strany jsou pro nás stejně důlež ité. Jsme firma, která pomáhá mladým lidem získávat  nové zkušenosti a dovednosti, a tím snadnější upaltění na trhu práce v České republice i v zahraničí.

Simona Mocková
zakladatel a jednatel společnosti


 

Aktuální nabídka

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
 
facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png