Seznam zaměstnavatelů

Uživatelské jméno
Heslo

Počítadlo

   Návštěvy : 302779

Aktuální nabídka

Aktuální nabídka pro rok 2014

Ostrov Santorini

Hledáme na sezónu 2014 pomocného delegáta, chlapce, na ostrov Santoriny.

Požadavky a předpoklady: dobrý komunikace v anglickém jazyce, další jazyk výhodou, minimální věk 20 let, samostatnost, organizační schopnosti, řidičský průkaz na motorku, podmínkou je osobní pohovor

Atlantica Marmari Beach

Obsluha v hotelové restauraci nebo hoteovém baru/ Restaurant and bars - 13 nabízených míst
Pomocník v kuchyni / sink and Kitchen - 2 nabízená místa
Hotelový a pokojový poslíček / Groom, pool cleaning etc. - 1 nabízené místo
Hotelová pokojská / Housekeeping - 1 nabízené místo

pořadavky a předpoklady: schopnost komunikace v AJ, minimální věk 18 let, slušné chování, odpovědnost, ochota účit se nové věci, samostatnost, ruský výhodou

požadovaný termín: červen - žáří 2014

kapesné: měsíčně: 350 eur

příplatek na dopravu: 250 eur

Oceanis Beach & Spa Resort

Obsluha v hotelové restauraci a baru - 8 nabízených míst

požadavky a předpoklady: komunikace v AJ , samostatnost, odpovědnost, slušné chování, příjemný vzhled minimální věk 18 let

požadovaný termín: červen - září 2014

kapesné: 350 eur měsíčně

Sani resort

Obsluha v hotelové restauraci a baru - 15 nabízená místa

požadavky a předpoklady: velmi dobrá komunikace v AJ, samostatnost, odpovědnost, slušné chování, příjemný vzhled minimální věk 18 let

požadovaný termín: červen - září 2013

kapesné měsíčně: 480 eur

příplatek na dopravu: není poskytnut

Řecká CK Kalamaki Travel

MLUVÍTE RUSKY? TATO NABÍDKA JE VHODNÁ PRO VÁS!

Technický delegát/ka

náplň práce: vítání českých klientů na letišti, asistence při transferech na hotel i zpět na letiště, dle dovedností a možností delegáta průvodcovská činnost na fakultativních výletech, administrativní činnost spojena s pobytem klientů

požadavky a předpoklady: dobrá znalost AJ, samostatnost, odpovědnost, dobré organizační schopnosti, dobrá psychika a zvládání vypjatých situací, dobrá fyzická kondice, znalost historie a geografie Řecké republiky a Kréty, uživatelská znalost PC - MS Office (Word, Excel, Power Point), minimální věk 18 let, osobní pohovor s manařezem společnosti

požadovaný termín: od 15.května. – konec září 2014

doprava: zajištěna

Asistent/ka Chief guide

náplň práce: administrativní činnost, příprava dokumentů pro technické delegáty a pracovníky CK, plánování a organizace fakultativních výletů, minimální věk 18 let, výpomoc při asistencích na transferech

požadavky a předpoklady: dobrá znalost AJ, samostatnost, odpovědnost, dobré organizační schopnosti, dobrá psychika a zvládání vypjatých situací, dobrá uživatelská znalost PC - MS Office (Word, Excel, Power Point), minimální věk 18 let, osobní pohovor s manažerem společnosti

požadovaný termín: od 15.května – konec září 2014

Asistent/ka půjčovny aut - Rent a car

náplň práce: zastupování společnosti a prezentace její nabídky, osobní jednání s klienty a uzavírání smluv, administrativní činnost

požadavky a předpoklady: dobrá znalost AJ, samostatnost, odpovědnost, dobré organizační schopnosti, dobrá psychika, uživatelská znalost PC - MS Office (Word, Excel, Power Point), řidičský průkaz skupiny A,B, osobní pohovor s manažerem společnosti

Atlantica Magic Life

Obsluha v hotelové restauraci a baru - 12 nabízená místa
Pokojská - 4 nabízená místa

požadavky a předpoklady: dobrá komunikace v AJ nebo NJ, výhodou je znalost i ruského jazyka, samostatnost, odpovědnost, slušné chování, minimální věk 18 let

kapesné 350 eur měsíčně

připlatek na doporavu: 250 eur

Hotel Santa Marina

Obsluha v hotelové restauraci - 2 nabízená místa

požadavky a předpoklady: dobrá komunikace v AJ, samostatnost, odpovědnost, slušné chování, minimální věk 18 let

příplatek na doprava: 250 eur

Animátor, barman, číšník, kuchař, pomocník  v kuchyni, cukrář, recepční, zákaznický servis, delegát cestovního ruchu, pracovník v CK, spa a welness pracovník, bellboy, room-servis, house-keeping, kosmetička, zahradník,  a další.

Anketa

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?

facebookssss0png.png

11-03-09-08-40-35-twitter0png.png